....Společenství vlastníků jednotek K.Čapka čp.1302,1303 SOKOLOV

Vítejte na stránkách Společenství vlastníků K. Čapka čp. 1302, 1303 SOKOLOV

Statistika

Úvodní stránka

Pozor na neoprávněné vniknutí do našeho domu a následné drobné krádeže!

V minulých týdnech byl zaznamenán pokus o vniknutí do našeho domu lidmi, kteří zde chtěli krást. Zřejmě se jim to i v minimálně v jednom případě povedlo,protože došlo ke zcizení bot.
Do domu se dostávají tak ,že vyčkají až do domu vstupuje někdo z obyvatel,přistoupí k němu a chtějí s ním  vstoupit po odemčení budovy  dovnitř .Na dotaz kam jdou,se nestydí odpovědět, že zde bydlí,nebo jdou na návštěvu ke známým.

Nikdy nepouštějte do budovy lidi které osobně neznáte!!

Vždyť není pro nikoho složité si na zvoncích nebo schránkách, přečíst jména a potom se vydávat za jejich známé,příbuzné nebo kamarády.Pokud někdo neznámí chce vstoupit do budovy,nepouštějte ho a doporučte mu ,ať si zazvoní na konkrétní byt nebo osobu.Za těmito osobami se nemusí skrývat jen drobní zlodějíčci ale i pachatelé násilný trestných činů.Pokud takovým  lidem neumožníme vstup do domu,nebudeme se muset tolik obávat o svůj majetek a zdraví.
Na závěr snad ještě poznámku,která sice může znít zbytečně ale…..Toto všechno se týká také různých podomních prodejců pojišťoven,bezpečnostních zámků(a jiných zařízení),nabídek telefonních operátorů apod..Tito lidé také vyčkávají u dveří až někdo otevře  a poté si nárokují vstup.Vždyť přeci nabízejí zajímavé zboží pro všechny.
Nikoho nepouštějte do domu!
Pokud chtějí ,ať si na každého zazvoní.Pokud budou neodbytní, nebojte se zavolat policii.Uvidíte ,že jenom hrozbou policií a třeba vytažením mobilního telefonu se jejich jednání rychle mění a tito lidé rychle mizí, mám s tím osobní zkušenost….

Žádné komentáře
 
Vstup pro administraci